Наградни конкурс поводом Међународног дана студената

Међународни дан студената у свету се обележава као симбол борбе за демократско образовање и друштво и сећање на 17. новембар 1939. године када су нацисти погубили 20 чехословачких студената који су протестовали против окупације. Више од 1.200 студената тада је одведено у концентрационе логоре, а домови и универзитети претворени у касарне. Међународно веће студената касније је у Лондону прогласило 17. новембар за Међународни дан студената.

Овом приликом Висока медицинска школа награђује по два најбоља студента треће године са сваког студијског програма, а као награда обезбеђен је одлазак на апсолвентску екскурзију, крстарење Медитераном у периоду од 17. до 26. маја 2018. године.

Заинтересовани студенти који су уписали трећу годину студија у текућој 2017/18. години и имају остварен висок просек могу донети пријаву на конкурс Данилу Стругаревићу у рачунарском центру, најкасније до уторка, 14.11.2017. године

Такође десет студента, на сваком смеру треће године са највишим просеком, добиће ваучере које ће моћи да искористе у козметичком салону Школе

ПРИЈАВА НА КОНКУРС

Високе медицинске школе