Образовање – једини истински пут у сигурну будућност

Поштовани студенти,

Поводом обележавања Дана просветних радника Србије, Висока медицинска школа струковних студија Ћуприја у сардањи са Средњом медицинском школом Ћуприја и Технолошком школом Параћин организује 8. новембра Конференцију под називом: „Образовање – једини истински пут у сигурну будућност“, са почетком у 10 часова у амфитеатру Школе.

Овим поводом, позивамо све заинтересоване студенте да узму учешће на наградном Конкурсу за литерарни темат и доставе своје радове на следеће теме:

1. „Образовање – једини истински пут у сигурну будућност“;
  2. „Образовање – Свет у коме ништа треба да буде нешто, празнина- пуноћа, а недостатак – изобиље“;
  3. „Образован човек захтева све од себе, необразован очекује све од других“.

Заинтересовани студенти Школе своје радове могу доставити најкасније до 31.10.2017.године до 15 сати, код техничког секретара Школе Јаћимовић Иване.

Управа Школе