Пријава испита – јунски рок

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА ПРИЈАВУ ИСПИТА У
ЈУНСКОМ  ИСПИТНОМ РОКУ

Обавештавамо студенте  основних и  мастер струковних студија  да је пријава испита за редовни јунски испитни рок  6. и 7. јуна 2024. године.

Испити се пријављују у наведеним терминима, електронским путем, преко срудентског сервиса
НЕ ПОСТОЈИ МОГУЋНОСТ ПРИЈАВЕ ИСПИТА ВАН РОКА ЗА ПРИЈАВУ

Јунски испитни рок траје од 10. јуна до 29. јуна

У јунском испитном року студенти могу полагати  испите које су слушали у зимском и летњем семестру.

Да би били у могућности да пријаве испите у  јунском испитном року, студенти су у обавези да измире сва дуговања која имају закључно са 05.06.2024. године, како би уплата била прокњижена на време.

Важна напомена:

• Измиреним обавезама се сматрају прокњижене уплате на студентском налогу до краја рока за пријаву, а не да је извршена уплата 05.06.2024. године и касније. Исти принцип важи и за уплату за пријаву испита.

Цена пријаве испита у јунском испитном року за самофинансирајуће студенте  основних струковних студија је 600,00 динара
Цена пријаве испита у јунском испитном року за студенте  мастер струковних студија је 1.000,00 динара
Све уплате се врше на текући рачун школе 840-0000002106666-68
У позиву на број уписати јединствени (тринаестоцифрени) број из студентског сервиса

Уколико студент у оквиру  једног  испитног  рока  положи предмет којим је била условљена пријава одређеног испита, студент  има могућност накнадне пријаве  условљених испита у истом испитном року.
У тим ситуацијама пријава се врши на шалтерима Студентске службе попуњавањем збирне пријаве најкасније сат времена пред почетак испита.

Студенти на буџету не плаћају испите у редовним испитним роковима