Пријава испита – октобар 2 ванредном испитном року

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА ПРИЈАВУ ИСПИТА У
ВАНРЕДНОМ ОКТОБАР 2  ИСПИТНОМ РОКУ

Одлуком Наставно стручног већа Академије васпитачко-медицинских струковних студија, одобрен је ванредни Октобар 2 испитни рок

Пријава испита ће се обавити online од 15. до 18. септембра

НЕ ПОСТОЈИ МОГУЋНОСТ ПРИЈАВЕ ИСПИТА ВАН РОКА ЗА ПРИЈАВУ

Октобар 2 испитни рок траје од 20. септембра  до 27. септембра 2023.

Потребно је да студент изврши уплату одговарајућег износа на текући рачун Школе 48 сата пре датума од ког би требало да располаже новцем, односно да га користи за плаћање рате школарине и/или пријављивање испита.

Уколико студент благовремено изврши уплату са тачним јединственим позивом на број, уплата се  приказује  на стању рачуна његовог налога на студентском сервису и тако може несметано да располаже уплаћеним новцем.

Важна напомена:

• Измиреним обавезама се сматрају прокњижене уплате на студентском налогу до краја рока за пријаву, а не да је извршена уплата 18.09.2023. године и касније. Исти принцип важи и за уплату за пријаву испита.

Цена пријаве испита у Октобар 2 испитном року за све студенте  основних и мастер струковних студија је 2.000,00 динара

Све уплате се врше на текући рачун школе 840-0000002106666-68. У позиву на број уписати јединствени (тринаестоцифрени) број из студентског сервиса

Испити положени у испитном року Октобар 2 НЕ РАЧУНАЈУ СЕ за рангирање за буџет, али се рачунају у услов за упис наредне године у статусу самофинансирајућег студента