Пријава испита за студенте који су одслушали трећи годину 2021-22 године

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА ПРИЈАВУ ИСПИТА ЗА СТУДЕНТЕ КОЈИ СУ ОДСЛУШАЛИ ТРЕЋУ ГОДИНУ
ШКОЛСКЕ 2021/2022. ГОДИНЕ И У ПРЕТХОДНИМ ШКОЛСКИМ ГОДИНАМА

На основу препорука Министарства просвете, науке и технолошког развоја студенти који су одслушали трећу годину студија школске 2021/2022. године и раније, у јануарско-фебруарском испитном року могу пријавити испите из зимског и летњег семестра.

Пријава испита у јануарско-фебруарком испитном року обавиће се у периоду од 23. до 25. јануара, и то: испити из зимског семестра пријављује се електронским путем, преко студентског сервиса, а испити из летњег семестра пријављују се на шалтерима студентске службе

НЕ ПОСТОЈИ МОГУЋНОСТ ПРИЈАВЕ ИСПИТА ВАН РОКА ЗА ПРИЈАВУ

Јануарско-фебруарски испитни рок траје од 30. јануара до 14. фебруара

Цена пријаве испита у јануарско-фебруарском испитном року за самофинансирајуће студенте  је 600,00 динара.
Студенти који су задржали статус буџетских студената не плаћају пријаву испита.
Све уплате се врше на текући рачун школе 840-0000002106666-68. У позиву на број уписати јединствени (тринаестоцифрени) број из студентског сервиса.

Да би били у могућности да пријаве испите у  јануарско – фебруарском испитном року, студенти су у обавези да измире сва дуговања која имају закључно са 23.01.2023. године, како би уплата била прокњижена на време.

Важна напомена:

• Измиреним обавезама се сматрају прокњижене уплате на студентском налогу до краја рока за пријаву, а не да је извршена уплата 25.01.2023. године и касније.