Привремена ранг листа за упис друге и треће школске 2023-24 године

Привремена ранг листа за упис друге године на буџет у школској 2023/24 години закључно са редовним октобарским роком у сладу са критеријумима за рангирање за упис:

Привремена ранг листа за упис треће године на буџет у школској 2023/24 години закључно са редовним октобарским роком у сладу са критеријумима за рангирање за упис:

Термини објављивања листа и рокови приговора након завршеног рангирања:

• Приговори на ранг листу : 30.09.2022. од 09 до 12.00 часова
  • Објављивање коначне ранг листе: 02.10.2023. до 15 часова
  • Упис студената: 03.10, 04.10, 05.10. и 06.10.2023. године од 9 до 15 часова

Упис студената вршиће се по следећем распореду:

Датум Студијски програм Година која се уписује
03.10.2023. Струковна медицинска сестра Друга и трећа
04.10.2023. Струковни медицински радиолог
Струковна медицинска сестра бабица
Друга и трећа
05.10.2023. Струковни физиотерапеут
Струковни фармацеут
Друга и трећа
 06.10.2023. Струковни мастер медицинска сестра Друга година, обнова, продужетак

Студенти су у обавези да за упис доставе:

• Индекс,
  • Доказ о уплати прве рате школарине (у позиву на број обавезно уписати јединствени позив на број од 13 цифара),
  • Доказ о уплати трошкова уписа друге/треће године студија у износу од 2.000,00 динара (у позиву на број, уписати број индекса)
  • Два ШВ-20 обрасца (преузима се у скриптарници школе, образац попунити ћирилицом)
  • Потврда о радном односу (за студенте из  радног односа)

Напомена: Неоходно је да студенти ПРЕ доласка на упис попуне електронски образац ШВ20 на свом налогу у студентском сервису

Право уписа следеће школске године у статусу самофинансирајућег студента имају студенти који су у претходној школској години остварили најмање 37 ЕСПБ бодова, и одрадили стручну/летња праксу, осим студената који студирају уз рад, a који имају право уписа следеће школске године у статусу самофинансирајућег студента ако су у претходној школској години остварили најмање 30 ЕСПБ бодова, и одрадили стручну/летњу праксу.

Да би се рангирао за финансирање из буџета, студент мора да оствари најмање 48 ЕСПБ бодова у предходној школској години.

Рангирају се сви студенти уписани на тај студијски програм, било да су на терет буџета, било да су самофинансирајући

Обавештење о ранигрању и упису друге и треће године