Свечана додела диплома новој генерацији дипломираних студената

Одсек медицинских струковних студија Ћуприја традиционално организује свечану доделу диплома 26. новембра за студенте који су у претходној години дипломирали. Тако су и ове године у препуном амфитеатру школе биле уручене дипломе за укупно 260 студената, од чега је 241 са основних струковних студија, 18 студената са мастер струковних студија и за једног студента са специјалистичких студија. Дипломиране студенте су поздравили председница Академије васпитачко-медицинских струковних студија др Зорица Дуковић, руководилац Одсека медицинских студија др сци мед Биљана Илић, шефови катедри др сци мед Миле Деспотовић, др Слађана Илић и спец фарм Јагода Николић.
Честитамо новој генерацији дипломираних студената и верујемо да ће стечено знање применити за бољу будућност нашег друштва.